fbpx

Zafer Koleji Ortaokulu Öğrencilere Video

En Mutlu Okul

Zafer Koleji Ortaokulu Anne ve Babalara Video

EN DOĞRU EĞİTİM

Eğitime Mutlu Bir Başlangıç

Zafer Koleji Ortaokulu

Zafer Koleji Ortaokulu olarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün “eğitimde heba edilecek tek bir birey dâhi yoktur.” sözünün derin anlamını özümseyerek tam donanımlı kampüsümüzde, öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini ve kazanımlarını hem nitelik hem de nicelik olarak artıracak çalışmalara imza atıyor; sürekli yenilenen dünyanın, teknolojinin ve çevre koşullarının ışığında gelişimimizi aralıksız sürdürüyor ve üstün nitelikli bireyler yetiştiriyoruz.

Tolga SemenZafer Koleji Ortaokul Müdürü

ZAFER KOLEJİ VELİ VE ÖĞRENCİ YORUMLARI

Çocuğumun kolejde okumasını ve özellikle Zafer Kolejinde okumasını ben istedim. Kendim de bir eğitimci olarak bu kararım için her gün ayrı bir mutluluk duyuyorum.

Ayten Yaman
9.Sınıf Annesi

Kızımın daha 4 yaşındayken balerin olacağını tahmin bile edemezdim. Haftasonu aileler için yapılan özel portfolio gösterisinde gözyaşlarımı tutamadım. Dünya tatlısı kolej ve ana okulu öğretmenlerine teşekkür ederim.

A. Mert Gündoğdu
Anaokulu Babası

En büyük endişemiz kızımızın iyi bir üniversiteye yerleşmesiydi. Mezuniyet sonrası en büyük derdimiz, Türkiye’nin en iyi iki üniversitesi arasında seçim yapmak oldu. Emeği geçen tüm hocalarıma, Özellikle Fen Lisesi Müdür ve Rehber öğretmenlerimize binlerce teşekkürler.

Oğuzhan Yener
Mezun Babası

Doktor, Diplomat, Mühendis, Ev Hanımı, Öğretmen, Kamu Görevlisi Velilerimiz, Zafer Kolejini Anlatıyor.

SAĞLIK ÖZBAKIM

Ailelerden çocuklarımızın sağlık öyküsü alınarak bireysel sağlık dosyası oluşturulur ve okul süreci boyunca düzenli ve sistemli şekilde sağlık izlemesi kayda alınır. 

Daha Fazlası

LİSE HAZIRLIK

Geleceğin Mutlu insanlarına, bir sonraki eğitim döneminde en iyi eğitimi, en iyi koşullarda alabilmesi için gerekli olan bütün ek destek okulumuzda sağlanmaktadır.

Daha Fazlası

REHBERLİK & PDR

Bireysel rehberlik çalışmaları, öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerinin yanı sıra, kendi öğrenimlerini de planlamalarına ve yönetmelerine yardımcı olacak etkinlikleri içerir.

Daha Fazlası

EĞİTİME DESTEK

Öğrencilerimizin, bir parçası olarak içinde yaşadıkları topluma karşı sorumluluk bilinci geliştirmeleri için gerektiğinde ilgili kurum ve kişilerle de iş birliği yapılarak çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilir.

Daha Fazlası

SPOR EĞİTİMİ

Spor eğitimi ve ders dışı saatlerde sportif faaliyetler takım oyunları zihinsel gelişimin dengesini ve kalitesini arttırmaktadır.

Daha Fazlası

SANAT EĞİTİMİ

Sanat eğitimi, kişinin duygu, düşünce ve izlenimlerini anlatabilmek, yetenek ve yaratıcılığını estetik bir seviyeye ulaştırmak amacıyla yapılan eğitim faaliyetlerinin tümüdür.

Daha Fazlası

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Zafer koleji en doğru yaklaşımın erken evrede yabancı dilin ana dille birlikte verilmesini desteklemektedir. Bu sayede çocuğun bilişsel gelişimine katkıda bulunulduğu gerçeği kaçınılmazdır.

Daha Fazlası

EĞİTİM & ÖĞRENME YAKLAŞIMI

Ortaokulumuzda eğitim, Türk milli eğitiminin ilke ve amaçlarına uygun olarak MEB İlköğretim Programı’nda belirlenmiş kazanımlar doğrultusunda, yapılandırmacı eğitim yaklaşımı temel alınarak gerçekleştirilir. 

Daha Fazlası

BİLİM EĞİTİMİ

Zafer Ortaokulu, bilimsel düşünceye sahip uzman öğretmenleri ve MEB ilköğretim programlarına uygun her türlü donanıma sahip laboratuvar ve derslikleriyle Atatürk Türkiye’sinin bilim insanlarını yetiştirmeyi temel amaçlarından biri olarak görmektedir.

Daha Fazlası

Veli Temsilcisi İle Okul Turu Talebi


Bölüm İletişim Bilgileri

Zafer Koleji

Eskişehir Yolu, Bağlıca Kavşağı
No: 461 Çayyolu / Ankara

444 5 512
info@zaferkoleji.com.tr

Pazartesi – Cuma 7:30 – 18:00.

Sosyal Medya

Öğrenci İşleri

Video ve Resim Galerisi

Zafer Koleji Ayrıcalıklarına En Uygun Şartlarda ve En Ön Sırada Sahip Olmak İçin. Erken Kayıt Dönemini Lütfen Sitemizden Takip Ediniz.