21 Ocak - 01 Şubat Arası

5-6-7-8 Yaş Hafta İçi Tam Gün

5-6 Yaş Anaokulu Tesislerinde

En Eğlenceli Kampüs Deneyimi

7-8 Yaş İlkokul Tesislerinde

Kolejde Tatil Kampı Deneyimi

Türkiye’nin en donanımlı ve en eğlenceli kolej kampüsünde tüm çocuklarımızı ister 1 hafta ister 2 hafta hem eğlence, hem arkadaşlık, hem mutluluk, hem de öğrenme kampına davet ediyoruz.

Her sene yazın ve kışın ayrı ayrı düzenlediğimiz kamplarda, çocuklarımız, Zafer Koleji’nin dünya standartlarında spor eğlence ve eğitim alanlarından doyasıya yararlanıyor. 

Konusunda uzman profesyonel öğretmen ve danışmanlarımızın hazırladığı tam günlük programda çocuklarımız tatilin tadını çıkarıyor. 

Zeynep Seda ŞANLIZafer Koleji Anaokul Müdürü
Yarı Yıl Tatilinde

Kış Kampına Kaydolun - 444 5 512

444 5 512

Hemen Kayıt Olun.

STEM

Öğrencilerimiz, edindikleri bilgileri özgün senaryolar üzerinden uyguluyorlar. Hata yapmalarına izin veriyor, yeni denemeler için cesaretlendiriyoruz.

Daha Fazlası

Tabiat

Öğrencilerimiz, okulumuzda bulunan hayvanat bahçesinde hayvanları gözlemleyebiliyor ve tulumlarını giyip kendi bitkilerini yetiştirebiliyorlar.

Daha Fazlası

SANAT

Sanata ilgi duyan ve sanat eserlerini yorumlayabilme kabiliyetine sahip, hayal gücü yüksek ve yaratıcı düşünebilen çocuklar yetiştiriyoruz.

Daha Fazlası

BİLİM VE TEKNOLOJİ

Bilim ve teknolojiyi, çocuklarımıza zengin yöntem ve materyaller ile gerçek deneyimler yaşatarak öğretiyoruz. Yani; “-miş” gibi yapmıyoruz.

Daha Fazlası

Sağlık

Hemşirelerimiz ve psikologlarımız çocuklarımızın sağlıklarına yönelik tedbirleri titizlik içinde aldıkları gibi sağlık kayıtlarını düzenli olarak tutmaktadır.

Daha Fazlası

BESLENME

Öğreticilerimizin katılımıyla gerçekleşen beslenme sürelerinde öğrencilerimize baskı oluşturmadan sağlıklı ve dengeli beslenmeyi aşılıyoruz.

Daha Fazlası

YABANCI DİL

Çift dilli (Bilingual) eğitimi ezber kalıpları olarak değil günlük yaşamın bir parçası olarak görüyor, gerçek pratikler üzerinden değerlendiriyoruz.

Daha Fazlası

HAREKET EĞİTİMİ

Öğrencilerimizi sadece masa başı kağıt çalışmalarına mahkum etmiyor, yüzme, jimnastik ve binicilik gibi sporları kullanarak hareket ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Daha Fazlası

EGİTİM YAKLAŞIMIMIZ

Dersler, alan uzmanı öğreticiler tarafından çocuklarımızın bireysel farklılıkları doğrultusunda planlar, işlenir ve bireysel olarak değerlendirilir.

Daha Fazlası

ÖĞRETMENLERİMİZ

Alanında lisans veya yüksek lisans mezunu öğretmenler, sarmal eğitim yöntemimiz ile öğrencilerimizin lisans eğitimlerine hazır olmaları yönünde titizlikle çalışırlar.

Daha Fazlası

Video ve Resim Galerisi

Yaz Kampından Paylaşımlar

Türkiye’nin en donanımlı ve En Mutlu Kampüsü Olan Zafer Koleji Anaokulu ve İlkokulunu Yaşamak İçin Eşsiz Fırsat.