fbpx
info@zaferkoleji.com.tr
444 5 512
Eskişehir Yolu, Bağlıca Kavşağı No: 461 Çayyolu / Ankara

Okul Müdürümüzün Mesajı

Geleceğin Mutlu İnsanları

Zafer Koleji olarak amacımız Atatürk ilke ve devrimlerinden ödün vermeden yüksek etik ve akademik standartlara sahip, bilimsel, yenilikçi, sürekli etkin öğrenen, küreselleşen, dünyaya uyum sağlayabilen, toplumsal değerleri benimsemiş, en az iki farklı dili anadili düzeyinde konuşabilen üstün nitelikli bireyler yetiştirmektir.

Öğretmenlerimizden

Okul Müdürümüzün Mesajı

Değerli Zafer Ailesi,

 

Zafer Koleji olarak amacımız Atatürk ilke ve devrimlerinden ödün vermeden yüksek etik ve akademik standartlara sahip, bilimsel, yenilikçi, sürekli etkin öğrenen, küreselleşen, dünyaya uyum sağlayabilen, toplumsal değerleri benimsemiş, en az iki farklı dili anadili düzeyinde konuşabilen üstün nitelikli bireyler yetiştirmektir. Bu amaç doğrultusunda sorgulayan, araştıran, değerlendiren, sosyal becerileri gelişmiş donanımlı ve kendini gerçekleştiren mutlu bireyler olmaları adına öğrencilerimize öğretim süreçleri planlıyor ve alanında yetkin, profesyonel eğitim kadromuzla, program geliştirme ve ölçme değerlendirme uzmanlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Öğrencilerimizin kendilerini tanıma, ilgi alanlarını belirleme, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerde bulunma olanaklarının yanı sıra mesleki rehberlik, akademik süreçlerinin takibi ve üniversite sınavlarına hazırlık konusunda da yoğun ve etkin çalışmalar yapmaktayız. Öğrenciyi merkeze alan lise akademik programının temelinde, milli eğitim programları temel kazanımlarını edindirmenin yanı sıra öğrencilerimizin; sorumluluk bilinci gelişmiş, yaratıcı düşünebilen, empati kurabilen, okuyan, sorgulayan ve araştıran sosyal olaylara duyarlı, iletişim kanalları açık, etik anlayışa sahip olan, bilimsel ve tasarımsal düşünen, üretken bir birey olarak yetiştirilmesi anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Değerli velilerimiz sizler de biliyorsunuz ki eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Bu sürecin en önemli unsurları aile, okul ve öğrencidir. Bu unsurlardan biri dahi eğitime katkı sağlayamazsa süreç eksik kalır ve hedeflenen kazanımlara ulaşılamaz. Bu doğrultuda siz değerli velilerimizden beklentimiz eğitim öğretim sürecinde bizleri desteklemeniz ve yalnız bırakmamanızdır.

Tülin YAYALAN

Anadolu & Fen Lisesi Müdürü