info@zaferkoleji.com.tr
444 5 512
Eskişehir Yolu, Bağlıca Kavşağı No: 461 Çayyolu / Ankara

Okul Müdürümüzün Mesajı

Geleceğin Mutlu İnsanları

Zafer Koleji Ortaokulu nitelikli bir eğitim vererek, öğrencilerimize güvenli alanlarda gerçek yaşam deneyimleri sunup onları hem bugünün hem de geleceğin yetenekleriyle donatmaya, onları bir dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedef görerek çalışmalarımızı ve eğitim modellerimizi bu yönde tasarlıyoruz.

Öğretmenlerimizden

Sevgili çocuklar kıymetli anneler ve babalar,

Zafer Koleji; 1987 yılında kurularak eğitim camiası için bir kilometre taşı haline gelmiş Zafer Eğitim Kurumları bünyesinde 2014 yılı itibariyle anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi olmak üzere beş okulu ile eğitim vermeye başlayarak öğrencilerine kucak açmıştır.

Zafer Koleji, Atatürk’ün “Beni manevi mirası ilim ve akıldır.” sözünden yola çıkarak bilimin ve çağdaşlığın, ışığında, kendini bilen ve yeteneklerinin farkında olan, ülkesine, milletine bağlı, soran ve sorgulayan, araştıran, üreten bireyler yetiştirme vizyon ve misyonuyla kurulmuştur. Bunun için de alanında söz sahibi, içinde çocuk ve vatan sevgisi barındıran uzman kadrosuyla toplumsal sorumlulukların bilinciyle eğitim camiasında yüklendiği bu kritik görevi sürdürmektedir.

Zafer Koleji Ortaokulu nitelikli bir eğitim vererek, öğrencilerimize güvenli alanlarda gerçek yaşam deneyimleri sunup onları hem bugünün hem de geleceğin yetenekleriyle donatmaya, onları bir dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedef görerek çalışmalarımızı ve eğitim modellerimizi bu yönde tasarlıyoruz. Kalitenin ve başarının tesadüf olmadığını bilerek kendimizi sürekli yeniliyor donanımlı fiziksel imkanlar ve sunulan nitelikli öğrenme ortamlarıyla çok yönlü becerinin gelişimi destekliyoruz. Her geçen yıl büyüyerek başarılarımızla söz sahibi olmaya devam ediyoruz. Ülkemizin aydınlık yarınlarının sahibi, ailelerin gözbebeği olan siz sevgili çocuklarımızı ve çocuklarının geleceği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan siz değerli velilerimizi büyük Zafer Ailesinin bir bireyi olarak görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir sevgi ve saygılarımızı sunarım.

Suat AYDIN 

Zafer Ortaokul Müdürü