18 Kasım - 22 Kasım Arası

2007-2015 Arası Doğumlular İçin Hafta İçi Tam Gün

4-6 Yaş Anaokulu Tesislerinde

En Eğlenceli Kampüs Deneyimi

7-12 Yaş İlkokul Tesislerinde

Kolejde Tatil Kampı Deneyimi

Zafer Koleji Yerleşkesinde 2014 yılından bu yana Türk sporunun hizmetinde olan Kulübümüz “Gelecek Gençlerindir” sloganı ile yola çıkmıştır.

Bu amaçla; binlerce çocuğun fikren ve bedenen üstün özelliklerle donatılması için, kulüp takımları ve spor okullarında kaliteli bir eğitim sistemi uygulamakta olan Zafer Koleji Spor Kulübü’nün; Geleceğin disiplinli, prensipli ve uluslararası başarılar kazanacak sporcularını; yaz ve kış spor okullarından seçerek, alt yapı gruplarını oluşturmaktadır.

Zafer Koleji Spor Kulübü, Zafer Koleji’nin misyon ve vizyonunu temel alarak, 32 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle, branşlarında kariyer sahibi antrenör ve beden eğitimi öğretmenlerinden oluşan güçlü kadromuzun gerçekleştirdiği spor okullarımıza katılan Anaokulu ve İlkokula devam eden çocuklarımızın;

-Spor eğitim ve ahlaklarını geliştirmek,
-Zararlı alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak,
-Düzenli ve modern antrenman yöntemleri ile sportif etkinliklere katılmalarını sağlayarak “fiziksel, ruhsal ve düşünsel” gelişimlerine katkıda bulunmak,
-“Arkadaşlığı, dostluğu, paylaşmayı, rekabeti” yaşayarak öğrenmelerini sağlayıp, kişilik sahibi, sağlıklı dinamik genç insanlar olarak topluma katılmalarına yardımcı olmak,
-Sportif anlamda “ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkararak” kendi alanlarında geleceğin başarılı sporcular arasına katılmalarını sağlamak,
-Spor okullarımızdan alt yapıya seçilenlerin ilerleyen dönemlerde büyük takımlarımızı oluşturmalarını sağlamak, temel amaçlarımızdır.

Zafer Koleji Spor KulübüZafer Koleji
Kasım Ara Tatilinde

Etkinlik Kampına Kaydolun - 444 5 512

444 5 512

Hemen Kayıt Olun.


STEM

Öğrencilerimiz, edindikleri bilgileri özgün senaryolar üzerinden uyguluyorlar. Hata yapmalarına izin veriyor, yeni denemeler için cesaretlendiriyoruz.

Daha Fazlası

Tabiat

Öğrencilerimiz, okulumuzda bulunan hayvanat bahçesinde hayvanları gözlemleyebiliyor ve tulumlarını giyip kendi bitkilerini yetiştirebiliyorlar.

Daha Fazlası

SANAT

Sanata ilgi duyan ve sanat eserlerini yorumlayabilme kabiliyetine sahip, hayal gücü yüksek ve yaratıcı düşünebilen çocuklar yetiştiriyoruz.

Daha Fazlası

BİLİM VE TEKNOLOJİ

Bilim ve teknolojiyi, çocuklarımıza zengin yöntem ve materyaller ile gerçek deneyimler yaşatarak öğretiyoruz. Yani; “-miş” gibi yapmıyoruz.

Daha Fazlası

Sağlık

Hemşirelerimiz ve psikologlarımız çocuklarımızın sağlıklarına yönelik tedbirleri titizlik içinde aldıkları gibi sağlık kayıtlarını düzenli olarak tutmaktadır.

Daha Fazlası

BESLENME

Öğreticilerimizin katılımıyla gerçekleşen beslenme sürelerinde öğrencilerimize baskı oluşturmadan sağlıklı ve dengeli beslenmeyi aşılıyoruz.

Daha Fazlası

YABANCI DİL

Çift dilli (Bilingual) eğitimi ezber kalıpları olarak değil günlük yaşamın bir parçası olarak görüyor, gerçek pratikler üzerinden değerlendiriyoruz.

Daha Fazlası

HAREKET EĞİTİMİ

Öğrencilerimizi sadece masa başı kağıt çalışmalarına mahkum etmiyor, yüzme, jimnastik ve binicilik gibi sporları kullanarak hareket ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Daha Fazlası

EGİTİM YAKLAŞIMIMIZ

Dersler, alan uzmanı öğreticiler tarafından çocuklarımızın bireysel farklılıkları doğrultusunda planlar, işlenir ve bireysel olarak değerlendirilir.

Daha Fazlası

ÖĞRETMENLERİMİZ

Alanında lisans veya yüksek lisans mezunu öğretmenler, sarmal eğitim yöntemimiz ile öğrencilerimizin lisans eğitimlerine hazır olmaları yönünde titizlikle çalışırlar.

Daha Fazlası

Video ve Resim Galerisi

Yaz Kampından Paylaşımlar

Türkiye’nin en donanımlı ve En Mutlu Kampüsü Olan Zafer Koleji Anaokulu ve İlkokulunu Yaşamak İçin Eşsiz Fırsat.