KURUMSAL
OKULLAR

“Ben, bugün minicik bir bedeni, kocaman bir kalbi olan küçük bir çocuğum. Her insanın bir zamanlar yaşadığı ve elinden gelse koşa koşa gidip kapısından tekrar gireceği “çocukluk” denen o büyülü dünyada yaşayan, meraklı, yaratıcı, sevgi dolu, ön yargıları olmayan küçük bir çocuk…  Zaman hızla akıyor ve ben büyüyorum, büyüyeceğim. Çok şeyler yapmam, çok şeyler öğrenmem gerek biliyorum. Ama şunu da istemeden edemiyorum: şu anda ben meraklı, yaratıcı, sevgi dolu, ön yargıları olmayan küçük bir çocuğum. Benzersiz ve özelim. Büyümeye böyle devam edebilir miyim?”

Zafer Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel öğretim kurumu olarak 36-66 aylık çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Okulumuzda çocukların ilgi, ihtiyaç ve gelişim özellikleri önemsenmektedir. Çocuklarımıza modern çağın gereksinimlerine uygun nitelikte temel yaşamsal beceriler ile sonraki öğrenmeleri için temel olacak bilgi ve beceriler kazandırılmak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda, anaokulumuzda zengin fiziksel imkanlar ve alanında uzman eğitim kadrosu ile nitelikli ve dinamik bir eğitim yaklaşımı benimsenmekte ve çocuklarımızın ‘bugünü yaşayarak geleceğe hazırlanmaları’ fikrinden hareketle eğitim yapılmaktadır.

 

Okul öncesi eğitim, süreç olarak bireyin yaşam boyu edindiği bilgi ve becerilerin çok büyük bir bölümünün kazanıldığı ve sonraki yaşantısına temel olacak nitelikte çok yönlü gelişimsel kazanımlar edindiği kritik bir dönemi kapsar. 

Bu dönemde çocuklara sunulan nitelikli öğrenme ortamları, onların kendileriyle barışık, öz güven sahibi, motivasyonu yüksek, mutlu, amaçlı, istikrarlı, yaratıcı ve farklı düşünen, çözüm odaklı, uyumlu, kendine ve çevresine karşı farkındalık kazanmış, farklılıklara saygılı, doğaya ve yaşam haklarına duyarlı, temel insani ve toplumsal değerleri edinmiş, hedefleri olan, sağlıklı ve başarılı birer birey olarak yetişmeleri bakımından büyük önem taşır. 

 

BİRİMLERİMİZ

AR-GE

Hazırlık aşamasındadır. En kısa sürede bu bilgilere ulaşabileceksiniz. 

EĞİTİM

BİLİM

Hazırlık aşamasındadır. En kısa sürede bu bilgilere ulaşabileceksiniz. 

KADRO

BİLİM KURULU

Zafer Koleji; Türkiye'nin en önemli ve en saygın üniversitelerinin öğretim kadrosu içerisinde yer alan akademisyenlerden oluşan Bilim Kurulu aracılığıyla, eğitim öğretim faaliyetlerini bilimin ışığında yürümektedir.
KAYIT

ZAFER KOLEJİ KAYIT İÇİN

Hazırlık aşamasındadır.

KAYIT FORMU
İK

ZAFER KOLEJİ'NDE ÇALIŞMAK İÇİN

Hazırlık aşamasındadır.

BAŞVURU FORMU
İLETİŞİM

Eskişehir Yolu, Mesa Koru - Bağlıca Kavşağı No: 461
Çayyolu/ ANKARA

444 5 512

info@zaferkoleji.com.tr
BİZE YAZIN
Adınız Soyadınız
Telefon
E-Posta
Şirket (Varsa)
Konu
Mesajiniz