fbpx

Zafer Koleji Fen Lisesi Öğrencilere Video

En Mutlu Okul

Zafer Koleji Fen Lisesi Velilere Video

EN DOĞRU EĞİTİM

Geleceğin Mutlu İnsanları

ZAFER KOLEJİ FEN LİSESİ

Zafer Koleji olarak amacımız; Atatürk’ün ilke ve devrimleri ışığında çağdaş, akılcı, duyarlı, yaratıcı, özgüvenli ve dinamik bir nesli topluma kazandırmaktır. Öğrencilerimizi bireysel farklılıklarına göre merkeze alarak yaşam boyu öğrenmelerini destekleyici çalışmalarla insanlığın ortak değerlerini koruyan ve yaşatan bireyler olmalarını sağlamak temel hedefimizdir.

Tolga SemenAnadolu & Fen Lisesi Müdürü

ZAFER KOLEJİ VELİ VE ÖĞRENCİ YORUMLARI

Çocuğumun kolejde okumasını ve özellikle Zafer Kolejinde okumasını ben istedim. Kendim de bir eğitimci olarak bu kararım için her gün ayrı bir mutluluk duyuyorum.

Ayten Yaman
9.Sınıf Annesi

Kızımın daha 4 yaşındayken balerin olacağını tahmin bile edemezdim. Haftasonu aileler için yapılan özel portfolio gösterisinde gözyaşlarımı tutamadım. Dünya tatlısı kolej ve ana okulu öğretmenlerine teşekkür ederim.

A. Mert Gündoğdu
Anaokulu Babası

En büyük endişemiz kızımızın iyi bir üniversiteye yerleşmesiydi. Mezuniyet sonrası en büyük derdimiz, Türkiye’nin en iyi iki üniversitesi arasında seçim yapmak oldu. Emeği geçen tüm hocalarıma, Özellikle Fen Lisesi Müdür ve Rehber öğretmenlerimize binlerce teşekkürler.

Oğuzhan Yener
Mezun Babası

Doktor, Diplomat, Mühendis, Ev Hanımı, Öğretmen, Kamu Görevlisi Velilerimiz, Zafer Kolejini Anlatıyor.

EĞİTİM & ÖĞRENME YAKLAŞIMI

Zafer Fen Lisesi eğitiminden üniversite eğitimine sağlıklı ve çok yönlü birikim sayesinde nitelikli amacı ile öğrencilerimize sunulan nitelikli öğrenme ortamları; onların kendileri ile barışık, öz güven sahibi, motivasyonu yüksek, mutlu, amaçlı, istikrarlı, yaratıcı ve farklı düşünen, çözüm odaklı, uyumlu, farklılıklara saygılı, doğaya ve yaşam haklarına duyarlı, temel insani ve kültürel değerleri edinmiş bireyler olarak yetişmeleri bakımından büyük önem taşır.

Daha Fazlası

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Zafer koleji öğretmenleri ve idarecileri küçük yaşta dil eğitiminin önemini bilir ve buna göre eğitim haritasını belirler. Buna bağlı olarak okulumuzda İngilizce öğretim programı ana okulundan başlayarak lise son sınıfa kadar günlük hayatın içine entegre edilir, öğrencilerin yaparak ve yaşayarak dili etkin bir şekilde kullanmalarına olanak sağlanır.

Daha Fazlası

2.YABANCI DİL

İkinci yabancı dil programında öğrencilerimiz, 3. Sınıftan itibaren İspanyolca, Rusça, Fransızca, Almanca dillerinden birini seçerler ve yine iletişimsel hazırlanan öğretim programı ile ikinci yabancı dil öğrenimlerini gerçekleştirirler.

Daha Fazlası

BİLİM EĞİTİMİ

Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği bir yüzyılda yaşamaktayız. Her geçen gün yeni bir bilgiye ulaşılmakta ve yeni buluşlar gerçekleşmektedir. Bilim insanlarının çalışmalarını anlayabilmek ve yeni bilgileri takip edebilmek bilimsel okuryazar olmakla mümkündür.

Daha Fazlası

SANAT EĞİTİMİ

Özellikle, Liselerimizde artık geleceğin profesyonel sanatçılarını yetiştirecek seviyede sanatın her dalında hem bilgi hem uygulama fırsatları tüm öğrencilerimize sağlanmaktadır. 

Daha Fazlası

SPOR EĞİTİMİ

Zafer Koleji Fen Lisesinde öğrenciler beden eğitimi dersi ile gelişim özellikleri göz önünde tutularak, kişisel ve toplumsal yönden sağlıklı, yapıcı, yaratıcı, üretken ve milli kültür değerlerini benimsemiş, spor konusunda tartışabilen, spor etkinliklerine katılımı davranış haline getirebilen bireyler olarak yetiştirilir.

Daha Fazlası

EĞİTİME DESTEK

Öğrencilerimizin, bir parçası olarak içinde yaşadıkları topluma karşı sorumluluk bilinci geliştirmeleri için gerektiğinde ilgili kurum ve kişilerle de iş birliği yapılarak çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilir. 

Daha Fazlası

REHBERLİK & PDR

Özel Zafer Fen Lisesi’nde MEB tarafından hazırlanan ‘sınıf rehberliği programı’ ve her öğretim yılı başında yapılan sınıf rehberliği çerçeve programı doğrultusunda, çeşitli sınıf etkinlikleri düzenlenir. Sınıflarda yapılan rehberlik çalışmaları ağırlıklı olarak sınıf rehber öğretmenleri/sınıf öğretmenleri tarafından yürütülür. 

Daha Fazlası

Veli Temsilcisi İle Okul Turu Talebi


Kampüs Turu Başvuru

Hemen Bir Kampüs Turu Talebi Yapın


Bölüm İletişim Bilgileri

Zafer Koleji

Eskişehir Yolu, Bağlıca Kavşağı
No: 461 Çayyolu / Ankara

444 5 512
info@zaferkoleji.com.tr

Pazartesi – Cuma 7:30 – 18:00.

Sosyal Medya

Öğrenci İşleri

Video ve Resim Galerisi

Zafer Koleji Ayrıcalıklarına En Uygun Şartlarda ve En Ön Sırada Sahip Olmak İçin. Erken Kayıt Dönemini Lütfen Sitemizden Takip Ediniz.