fbpx

Zafer Koleji Anaokulu Öğrencilere Video

En Mutlu Okul

Zafer Koleji Anaokulu Anne ve Babalara Video

EN DOĞRU EĞİTİM

Eğitime Mutlu Bir Başlangıç

Zafer Koleji Anaokulu

Zafer Koleji, anaokulundan başlayarak üniversiteye kadar her düzeyde ulusal eğitime katkıda bulunmayı amaç edinmiş, çocuklarla ilgili alınan kararlarda çocukların yararını ön planda tutan bir eğitim kurumudur.

Çocuklarımızı sorgulamaya, özgür ve eleştirel düşünmeye, farklılıklara saygı duymaya teşvik ederek estetik, fiziksel ve duygusal gelişimlerini destekleyecek etik değerler ve davranışlarla besliyor; onlara, ülkelerinde ve dünyada örnek bireyler olmaları için yol gösteriyoruz.

Amacımız öğrenme sürecine keyifle dâhil olan, kendisini-toplumsal çevresini ve doğayı bütünüyle özümseyen, bedeninin, becerilerinin ve dış dünyanın farkında olan, barışçıl, uyumlu ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

Eğitim kadromuzla, değerli velilerimiz ve öğrencilerimizle bütünleşerek amacımıza ulaşacağımıza inanıyor, saygılar sunuyorum.

Ayşegül GürZafer Koleji Anaokul Müdürü

ZAFER KOLEJİ VELİ VE ÖĞRENCİ YORUMLARI

Çocuğumun kolejde okumasını ve özellikle Zafer Kolejinde okumasını ben istedim. Kendim de bir eğitimci olarak bu kararım için her gün ayrı bir mutluluk duyuyorum.

Ayten Yaman
9.Sınıf Annesi

Kızımın daha 4 yaşındayken balerin olacağını tahmin bile edemezdim. Haftasonu aileler için yapılan özel portfolio gösterisinde gözyaşlarımı tutamadım. Dünya tatlısı kolej ve ana okulu öğretmenlerine teşekkür ederim.

A. Mert Gündoğdu
Anaokulu Babası

En büyük endişemiz kızımızın iyi bir üniversiteye yerleşmesiydi. Mezuniyet sonrası en büyük derdimiz, Türkiye’nin en iyi iki üniversitesi arasında seçim yapmak oldu. Emeği geçen tüm hocalarıma, Özellikle Fen Lisesi Müdür ve Rehber öğretmenlerimize binlerce teşekkürler.

Oğuzhan Yener
Mezun Babası

Doktor, Diplomat, Mühendis, Ev Hanımı, Öğretmen, Kamu Görevlisi Velilerimiz, Zafer Kolejini Anlatıyor.

STEM

Öğrencilerimiz, edindikleri bilgileri özgün senaryolar üzerinden uyguluyorlar. Hata yapmalarına izin veriyor, yeni denemeler için cesaretlendiriyoruz.

Daha Fazlası

Tabiat

Öğrencilerimiz, okulumuzda bulunan hayvanat bahçesinde hayvanları gözlemleyebiliyor ve tulumlarını giyip kendi bitkilerini yetiştirebiliyorlar.

Daha Fazlası

SANAT

Sanata ilgi duyan ve sanat eserlerini yorumlayabilme kabiliyetine sahip, hayal gücü yüksek ve yaratıcı düşünebilen çocuklar yetiştiriyoruz.

Daha Fazlası

BİLİM VE TEKNOLOJİ

Bilim ve teknolojiyi, çocuklarımıza zengin yöntem ve materyaller ile gerçek deneyimler yaşatarak öğretiyoruz. Yani; “-miş” gibi yapmıyoruz.

Daha Fazlası

Sağlık

Hemşirelerimiz ve psikologlarımız çocuklarımızın sağlıklarına yönelik tedbirleri titizlik içinde aldıkları gibi sağlık kayıtlarını düzenli olarak tutmaktadır.

Daha Fazlası

BESLENME

Öğreticilerimizin katılımıyla gerçekleşen beslenme sürelerinde öğrencilerimize baskı oluşturmadan sağlıklı ve dengeli beslenmeyi aşılıyoruz.

Daha Fazlası

YABANCI DİL

Çift dilli (Bilingual) eğitimi ezber kalıpları olarak değil günlük yaşamın bir parçası olarak görüyor, gerçek pratikler üzerinden değerlendiriyoruz.

Daha Fazlası

HAREKET EĞİTİMİ

Öğrencilerimizi sadece masa başı kağıt çalışmalarına mahkum etmiyor, yüzme, jimnastik ve binicilik gibi sporları kullanarak hareket ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Daha Fazlası

EGİTİM YAKLAŞIMIMIZ

Dersler, alan uzmanı öğreticiler tarafından çocuklarımızın bireysel farklılıkları doğrultusunda planlar, işlenir ve bireysel olarak değerlendirilir.

Daha Fazlası

ÖĞRETMENLERİMİZ

Alanında lisans veya yüksek lisans mezunu öğretmenler, sarmal eğitim yöntemimiz ile öğrencilerimizin lisans eğitimlerine hazır olmaları yönünde titizlikle çalışırlar.

Daha Fazlası

Veli Temsilcisi İle Okul Turu Talebi


Bölüm İletişim Bilgileri

Zafer Koleji

Eskişehir Yolu, Bağlıca Kavşağı
No: 461 Çayyolu / Ankara

444 5 512
info@zaferkoleji.com.tr

Pazartesi – Cuma 7:30 – 18:00.

Sosyal Medya

Öğrenci İşleri

Video ve Resim Galerisi

Zafer Koleji Ayrıcalıklarına En Uygun Şartlarda ve En Ön Sırada Sahip Olmak İçin. Erken Kayıt Dönemini Lütfen Sitemizden Takip Ediniz.