Oksef Yarışması Sonuç Açıklandı. Öğrencilerimizi Tebrik Ederiz

OKSE2F OĞUZHAN ÖZKAYA EDUCATION KARADEMİR SCIENCE ENERGY ENGINEERING FAIR bilimsel ve teknolojik araştırmalarını sunmak ve kültürel paylaşım yapmalarını sağlamak için dünyanın farklı ülkelerinden Lise öğrencilerini İzmir'de 07-09 Haziran 2018 tarihinde bir araya getirmiştir. Ulusal boyutta altı kategoride toplam 429 proje başvurmuş bunlardan 104 proje sergilenmeye değer bulunmuştur. Okulumuz Bilgisayar-Matematik, Kimya ve Mühendislik-Enerji kategorilerinde birer proje ile başvuru yapmıştır. Bilgisayar-Matematik kategorisinde 18, Kimya kategorisinde 25, Mühendislik-Enerji kategorisinde yarışmada 17 proje yer almıştır. Ulusal boyutta toplam olarak 30 projeye birincilik, ikincilik, üçüncülük ve teşvik ödüllü ile uluslararası yarışmada finalist olarak katılım hakkı verilmiştir.


OKSE2F yarışmasına okulumuz; Bilgisayar-Matematik kategorisinde Nurperi YAY'ın danışmanlığında Ecem Nur SAYGILI, Ece SİPAHİOĞLU, Kimya kategorisinde Erdal KİNİR'in danışmanlığında Alara Gaye DOĞRU, Sude OĞUZHAN ve Mühendislik-Enerji kategorisinde Onur AYDOĞMUŞ danışmanlığında Umut Atacan PAMUK'la katılmıştır.


OKSE2F yarışmasında öğrencilerimiz Bilgisayar-Matematik dalında 25.07.2018 - 08.08.2018 tarihlerinde Londra’da yapılacak olan London International Youth Science Forum UK (LIYSF)’na katılma ve sunum yaparak ülkemizi temsil etme hakkını kazanmışlardır. Mühendislik-Enerji dalındaki projemiz ulusal boyutta üçüncülük ödülü kazanmıştır. Kimya dalında katılan projemiz ise; 03-07 Aralık 2018 tarihinde Brezilya‘da yapılacak olan Mostratec Science and Technology Fair’de finalist olarak katılma ve ülkemizi temsil etme hakkının kazanmıştır. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Zafer'den Diğer Haberler
05.Eylül.2018
Veli PDR Oryantasyon ve Tanışma Toplantılarımız Başladı.

1 Eylül 2018 ve 8 Eylül

Devamı
19.Mayıs.2018
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun...

Bugün 19 Mayıs.

Devamı
06.Ekim.2018
Okulumuzda Aşure Günü etkinliği düzenlendi.

Zafer Koleji Atrium alanında düzenlediğimiz Geleneksel Aşure Günü etkinliğinde tüm

Devamı
08.Haziran.2018
Bakıma Muhtaç Yaşlılarımız Ziyaret Edilerek Moral Verildi

Zafer Koleji Anadolu ve Fen Lisesi

Devamı