Zafer Koleji'nden 2018 LGS Türkiye 1.liği

Zafer Koleji'nde tam burslu olarak eğitim gören 14 yaşındaki Olçum Başak, Liseye Geçiş Sınavı'nda (LGS) tüm soruları doğru yanıtlayarak, Türkiye 1'incileri arasında yer aldı. Zafer Koleji 8. sınıf öğrencisi Olçum, LGS'deki tüm soruları doğru cevapladı.


Zafer Koleji'nde tam burslu olarak eğitim gören Başak, ailesinin ve okulunun kendisine büyük katkı sağladığını söyledi. Sınava hazırlanırken öğretmenlerinin verdiği programı uygulamaya çalıştığını belirten Başak, "Evde düzenli olarak çalışmaya çalıştım. Son haftalar dinlendim ve sınavda soğukkanlı olup bütün soruları yapmaya odaklandım. Her gün olmasa da günlük 1 saate yakın belki daha fazla çalıştım. Çok net bir hedefim yok ama liseden sonra güzel bir üniversiteye gidip doktor olmak isterim" dedi.


Zafer Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi Sayın Müzeyyen Demir ise Olçum Başak'ı, ailesini ve öğretmenlerini tebrik ederek bu başarıyla gurur duyduklarını söyledi.


2018 Liselere Giriş Sınavı’nda tüm soruları doğru cevaplayıp tam puan alarak Türkiye 1.liği kazanan başarının ve kalitenin tesadüf olmadığını kanıtlayan, öğrencimiz Olçum Başak’ı bu büyük başarısından dolayı tebrik eder, yaşamının başarılarla donanmasını dileriz.

Zafer'den Diğer Duyurular
11.Eylül.2018
Zafer Koleji Spor Kulübü Kış Okulu Başladı. Kayıtlar Devam Ediyor.

Zafer Koleji Spor Kulübü Kış Okulu 6 Ekim'de Başladı.

Devamı